Skip to main content
 

Pożegnania

Przyjaciele, koleżanki i koledzy ze Stowarzyszenia Mieszkańców Służewa wraz z rodziną ś/p. Rmigiusza  informują i serdecznie zapraszają na Mszę św. w intencji Zmarłego, która  odbędzie się we czwartek, 17 lutego b.r. o godz. 18.00 w kościele oo. Dominikanów na Służewie, przy ul. Dominikańskiej  2.

SMUTNA WIADOMOŚĆ - odszedł do lepszego Świata. W końcu stycznia POŻEGNALIŚMY Mieszkańca, Radnego i służewskiego przyjaciela REMIGIUSZA GRODECKIEGO.

REMIGIUSZ GRODECKI (1945-2022)

Ze smutkiem informujemy, że 10 stycznia 2022 r. zmarł Nasz Kolega Remigiusz Grodecki - współzałożyciel i były przewodniczący Stowarzyszenia Mieszkańców Służewa. Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni pracownik Instytutu Technologii Elektronowej oraz tłumacz anglojęzycznej literatury technicznej. Był niestrudzonym społecznikiem – aktywnie też działał w samorządzie spółdzielni mieszkaniowej, a także jako radny Dzielnicy Mokotów w latach 2002-2022 (w przerwanej śmiercią kadencji był wiceprzewodniczącym klubu radnych PiS). Przez cztery kadencje był w prezydium miejskiej Komisji Dialogu Społecznego ds. Środowiska Przyrodniczego. W 2017 r. otrzymał Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Był też współzałożycielem Forum Katolickiej Nauki Społecznej i Mokotowskiego Forum Społecznego. Ceniliśmy Go za spokój i rzeczowość oraz rzetelne podejście do każdego problemu, również za pracę w Komisji Dialogu Społecznego d.s. Ochrony Środowiska, głównie na rzecz ZIELENI.

Przyjaciel naszego (lokalnego) świata.

Żegnamy Cię Remku, a wspomnienie o Tobie będzie nam pomocne w dalszych działaniach.

Koleżanki i Koledzy ze Stowarzyszenia

 


 

 

 

 

Podaruj Stowarzyszeniu swój 1 % podatku