Br. Malin / Wyniki i trasy

W kolejnym czwartku 23 września b.r. 2021 odbyła się doroczna impreza w postaci biegu przełajowego, na pograniczu osiedla spółdzielni mieszkaniowej Służew nad Dolinką i Parku nad strumieniem służewskim.

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew”

W sobotę 25 maja 2019 r. na boisku piłkarskim Służew Arena został rozegrany turniej piłkarski „Służew gra”. Turniej sponsorował Urząd Warszawa Mokotów.Zwyciężyła drużyna OKS Służew 2, drugie miejsce zajęła drużyna SAS Stegny a trzecie OKS Służew 3.

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew” zaprasza wszystkich mieszkańców Osiedla „Służew nad Dolinką” do udziału w zajęciach sportowych prowadzonych przez klub, w tym: piłka nożna, ultimate frisbee, siłownia plenerowa .

Chętnych, którzy chcą przystąpić do klubu zapraszamy w każdy dzień tygodnia w godz. 17.00 – 19.00.

Szczegółowych informacji udziela p. Ireneusz Wróblewski pod nr tel. 507-555-401.

Deklaracja członkowska

Pobierz deklarację członkowską do Stowarzyszenia.