Spotykajmy się

Zapraszamy chętnych do wstępowania do naszego Stowarzyszenia. Wystarczy wypełnić Deklarację i uzyskać poparcie dwóch członków.

Zapraszamy na cykl spotkań Twórca i Sąsiad, poświęconych Zdzisławowi Beksińskiemu Luty – marzec 2019 r.

1. 22 lutego (piątek) – 5 marca (wtorek)
    WYSTAWA rysunków modyfikowanych komputerowo Zdzisława Beksińskiego
    Foyer - wstęp wolny

2. 22 lutego (piątek), godz. 19:00
    „BEKSIŃSCY. Album wideofoniczny” - pokaz FILMU

Bezpłatne wejściówki dostępne online na stronie SDK, lub w kasie SDK od piątku 15 lutego

3. 23 lutego (sobota), godz. 17:00
    „Późny okres twórczości Zdzisława Beksińskiego"/ SPOTKANIE z Wiesławem Banachem - Dyrektorem Muzeum Historycznego w Sanoku

Sala widowiskowa - wstęp wolny

więcej w zakładce Kontakt z historia i kulturą.

21 września 2018 r nad potokiem, poniżej Szkoły nr 107 odbyły się biegi przełajowe im. Bronka Malinowskiego - czekamy na protokół sędziowski - ale wygrały nasze dzieciaki. Biegło trzysta  sześcioro  dziewcząt i chłopców.

Zapraszamy na imprezy współfinansowane przez m.st. Warszawę i realizowany w ramach : Programu Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020