Skip to main content

W sobotę 25 maja 2019 r. na boisku piłkarskim Służew Arena został rozegrany turniej piłkarski „Służew gra”. Turniej sponsorował Urząd Warszawa Mokotów. Zwyciężyła drużyna OKS Służew 2, drugie miejsce zajęła drużyna gości SAS Stegny, a trzecie OKS Służew 3. Zdjęcia - naszej sekretarz Eli Malinowskiej.

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew” zaprasza wszystkich mieszkańców Osiedla „Służew nad Dolinką” do udziału w zajęciach sportowych prowadzonych przez klub, tj.: piłka nożna, ultimate frisbee, siłownia.

• drużyna mieszana (mix)

Klubem kierują osoby: Ireneusz Wróblewski,  Łukasz Tomaszewski, Aghan Emiroglu, Łukasz Brzostowski, Dominik Zawadzki, Michał Lorenc.

Zajęcia w okresie letnim odbywają się na stadionie klubu „ARENA-SŁUŻEW” przy ul. Noskowskiego. W okresie zimowym zajęcia odbywają się w szkole podstawowej Nr. 107 oraz w gimnazjum Nr. 11 jak również na innych obiektach sportowych na terenie Warszawy i woj. Mazowieckiego (m.in. ligi na otwartych boiskach, turnieje, ligi halowe, mecze sparingowe i towarzyskie).

W okresie swojej dotychczasowej działalności OKS „Służew” zdobył ponad 100 pucharów, w tym puchar „Fair Play” oraz puchar za 3 miejsce w międzynarodowym turnieju piłki halowej w Enschede w Holandii a zawodnicy zdobyli dziesiątki medali, statuetek, dyplomów i wyróżnień indywidualnych.

OKS „Służew” nie pobiera opłat za uczestnictwo w treningach.

Szczegółowych informacji o działalności klubu udziela p. Ireneusz Wróblewski pod nr tel. 507 555 401.