ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Rafał Miastowski Burmistrz Dzielnicy Mokotów i Miłosz Górecki Przewodniczący Rady Dzielnicy Mokotów zapraszają na rodzinny piknik „Sobota na Mokotowie”, 21 września, godzina 11.00-22.00 na Skwerze AK „Granat” (skrzyżowanie ulic Puławskiej i J. P. Woronicza).

• Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji w strefach: sportu, kultury, zdrowia, NGO-sów, mieszkańca, eko, food trucków.

• Na scenie zaprezentują się mokotowskie zespoły artystyczne działające w instytucjach kultury i młodzież z klubów sportowych.

• Dodatkową rozrywkę stanowić będzie koncert charyzmatycznego Jacka (Budynia) Szymkiewicza z projektem muzycznym „Budyń Julka Tuwima”
  • Podczas pikniku zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli uczestniczyć w zawodach sportowych, różnego rodzaju grach, konkursach z nagrodami, warsztatach plastycznych, ceramicznych, architektonicznych, modelarskich, rękodzielniczych, recyklingowych, poczytać książki…

• W miasteczku sportowym pojawi się Robert Korzeniowski z Klubem Lekkoatletycznym, a młodzi sportowcy zaprezentują elementy sztuk walki i szermierki.

• Strefę kultury wypełni bogata oferta działań animacyjnych. Liczne punkty konsultacyjne fundacji i stowarzyszeń zachęcać będą do działań prozdrowotnych i proekologicznych.

• W strefie food trucków jedzenie zapewnią: Gringo Bar, HotDogarnia, Zapchaj Mordor, To Tu Thai Tajskie Lody.

• Burmistrz Rafał Miastowski zaprasza mieszkańców na burMISTRZOWSKIE gofry, ze sprzedaży których dochód zostanie przekazany na wsparcie działań Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

• Na zakończenie zagra „Babu Król & Smutne Piosenki” oraz gwiazda wieczoru - zespół „Strachy Na Lachy”.