Współdziałajmy

Witamy przyjaciół Stowarzyszenia

Jeśli ktoś nie wymieniał okien..

Co zrobić przed zimą! - p. zakładka ADRESY (KDS).  Dlaczego płaszcz z dobrą podpinką może zastąpić kożuch? Bo poduszka nieruchomego powietrza jest doskonałym izolatorem dla konwekcyjnego przenoszenia ciepła. Więc ta poduszka nie powinna być zbyt gruba aby powietrze nie krążyło zbyt szybko! Podobnie we wnęce okiennej (zdjęcia w zakładce j.w.) - jeśli się ją odetnie od pokoju np.: roletą to ta przestrzeń podobnie jak podpinka izoluje pomieszczenie od mrozu za oknem!

Zebranie Walne środa 12 VI 019 r. pok. 518 Zapraszamy

Wyniki konkursu zamieściliśmy w kolumnie: Kontakt z Historią i Kulturą.

Stowarzyszenie Mieszkańców Służewa istnieje od 1992 r i grupuje aktywnych mieszkańców Służewa, którzy chcą działać dla dobra wspólnego, poprzez organizowane lub uczestniczenie w naszych statutowych działaniach. Zapraszamy złóż   - Deklarację członkowską.